نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Muhteşem Yüzyıl

موضوع ها
    216
    سپاس
    6,739

13,103سپاس شده در 3,535 پست
    نوشته های وبلاگ
    11

مدال های من

پیش فرض Muhteşem Yüzyıl

داستان زندگی سلطان سلیمان در دربار عثمانی...

سریال Muhteşem Yüzyıl به تازگی از شبکه show tv ترکیه شروع شده و این سریال برگرفته از داستان واقعی زندگی سلطان سلیمان قانونی از سلاطین عثمانی هستش، همچنین موضوع اصلی در رابطه با دختر روسی به نام الکساندرا است که توسط عثمانی ها به بردگی گرفته شده به حرمسرای سلطان سلیمان راه پیدا می کنه، این زن برای انتقام خانواده خود نقشه های زیادی در دربار می کشه و در نهایت به سوگلی سلطان تبدیل میشه و سلطان سلیمان اسم "خرّم سلطان" رو برای او انتخاب می کنه. این سریال داستان زندگی خرم سلطان و دسیسه های اون در کاخ عثمانی رو نشون میده که چطور پسران و تمام وارثان شاه رو به قتل می رسونه تا پسر خودش به عنوان شاه عثمانی به تخت بنشینه....

بازیگران سریال:

سلطان سلیمان:Halit Ergenç
    مادر سلیمان:
    Nebahat Çehre
    خرم سلطان:
    Meryem Uzerli

2. --

موضوع ها
    285
    سپاس
    9,310

16,016سپاس شده در 3,662 پست
    نوشته های وبلاگ
    5

مدال های من

پیش فرض پاسخ : Muhteşem Yüzyıl

مامانم نگاه میکنه
    من از سریال ترکی نفرت دارم,همش تو سریالاشون ادما بدبخت بیچارن
    ولی واقعیه بیشتراش
    کیفیت سریال ترکی ها (از نظر تصویر) فوق العادس یه چیزی در حد hd یه
    فکر کنم 2 هفتس شروع شده

4. --

سپاس
    7

8سپاس شده در 5 پست

من 2 قسمتشو دیدم. سریالهای ترکی واقعا رو اعصابن
    2 ساعت آنچه گذشت پخش می کنن نیم ساعت اپیزود جدید آخر هم 1 ثانیه مونده تموم شه یه پیام بازرگانی نیم ساعته میذارن
    اگر يـك دم زنـي بي عشق مرده ست
    كـه بر ما يك به يك دم ها شمرده ست
    بـــــبايد عــــــشــــــق را فرهــــاد بودن
    پــس آنــگاهــي به مــــردن شاد بودن

6. --

موضوع ها
    9
    سپاس
    760

191سپاس شده در 54 پست

این سریال بهترین سریال ترکیه هستش...و واقعا شاهکاره....
    من خودم سریالای ترکی رو زیاد دوست ندارم چون کند پیش میرن ولی روند این سریال خیلی خوبه
    اما نمیدونم چرا چند وقت پیش این سریال صدای یه سری از مقامات مذهبی ترکیه رو درآورده بود و خیلی انتقاد کرده بودن ازش مخصوصا از نقش حرم(خرم به زبون ما)...میگفتن این سریال اونجوریا هم که میگن از رو واقعیت نیست و غیره
    بازیگر نقش سلطان سلیمان تو خیلی از سریالای دیگه بازی کرده مثل هزار و یک شب و غیره اما هیچ کدوم از نقشاش به اندازه ی این نقش بهش نمیاد...

Damon Winchester

The Road So Far

8. --

موضوع ها
    216
    سپاس
    6,739

13,103سپاس شده در 3,535 پست
    نوشته های وبلاگ
    11

مدال های من

نقل قول نوشته اصلی توسط Vampires نمایش پست ها
    اما نمیدونم چرا چند وقت پیش این سریال صدای یه سری از مقامات مذهبی ترکیه رو درآورده بود و خیلی انتقاد کرده بودن ازش مخصوصا از نقش حرم(خرم به زبون ما)...میگفتن این سریال اونجوریا هم که میگن از رو واقعیت نیست و غیره
    .
    به خاطر اینکه دو دسته اعتقاد در مورد زمان پادشاهی سلطان سلیمان وجود داره، یه سری معتقدند همه دسیسه ها و پلیدی ها زیر سر خرم سلطان بوده و اون باعث مرگ ابراهیم، مصطفی و خیلی های دیگه شده. از طرفی یه سری هم میگن ابراهیم از اول هم با نقشه به دل سلیمان نفوذ کرده ، اون در اصل یک کافر بوده که به دروغ مسلمون شده، و سعی می کرده اعتقادات ضد اسلامی مثل آوردن مجسمه های هرکول از اروپا که در اون زمان حکم بت پرستی داشته رو رواج بده. ولی گروه اول ایراهیم رو یک وزیر عادل و عاقل می دونستند.
    اون دسته مذهبی که اعتراض کردن هم میگن سلطان سلیمان یه پادشاه مسلمون بوده و اسلام در زمان اون رونق پیدا کرده، چرا تو این سریال یه جوری نشون دادی که انگار فقط 24 ساعته با خرم تو رختخواب بوده...

10. کاربر روبرو از پست مفید Robin Scherbatsky تشکر کرده است .

11. --

موضوع ها
    2
    سپاس
    78

31سپاس شده در 24 پست

مدال های من

نقل قول نوشته اصلی توسط Robin Scherbatsky نمایش پست ها
    به خاطر اینکه دو دسته اعتقاد در مورد زمان پادشاهی سلطان سلیمان وجود داره، یه سری معتقدند همه دسیسه ها و پلیدی ها زیر سر خرم سلطان بوده و اون باعث مرگ ابراهیم، مصطفی و خیلی های دیگه شده. از طرفی یه سری هم میگن ابراهیم از اول هم با نقشه به دل سلیمان نفوذ کرده ، اون در اصل یک کافر بوده که به دروغ مسلمون شده، و سعی می کرده اعتقادات ضد اسلامی مثل آوردن مجسمه های هرکول از اروپا که در اون زمان حکم بت پرستی داشته رو رواج بده. ولی گروه اول ایراهیم رو یک وزیر عادل و عاقل می دونستند.
    اون دسته مذهبی که اعتراض کردن هم میگن سلطان سلیمان یه پادشاه مسلمون بوده و اسلام در زمان اون رونق پیدا کرده، چرا تو این سریال یه جوری نشون دادی که انگار فقط 24 ساعته با خرم تو رختخواب بوده...
    چیز عجیبی نیستش چون همه پادشاها اینجوری بودن و این خصلتشونه حتی اگرم خیلی مسلمون و مؤمن باشن . اونا توهم زده بودن که اعتراض کردن .

13. --

سپاس
    0

3بار سپاس شده در 1 پست

لعنت بر این فرزندان اتاتورک الاغ که حتی فیلم ساختنشون هم مثل خودشونه !

من که بخاطر این سریال هاشون از خیر ماهواره گذشتم . فقط رو اعصابند .... بیخود نیست که یه ادم درست و حسابی از توشون در نمی یاد .

باز موندم بعضی سایت ها با افتخار این سریال هارو واسه دانلود می ذارند . اخه این ها هم شد سریال . ما خودمون کم مشکل داریم که بخواهیم اعصابمون رو با اینها خرابتر کنیم ؟!!!

15. --

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)