صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 87

موضوع: سریال روزگار شاهزاده : (Princess Hours (Goong 1

موضوع ها
    77
    سپاس
    56

123سپاس شده در 65 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

مدال های من

پیش فرض سریال روزگار شاهزاده : (Princess Hours (Goong 1

دوستان من خودم فقط قسمت اولش رو دیدم.. ولی اطلاع زیادی ازش ندارم! اگر کسی دیدتش یا چیزی ازش می دونه، ممنون میشیم.. در این تاپیک راجع بش بگه!
    Showing Time ( Tehran ) :
    Wednesday 20:00
    Thursday 10:00
    Friday 12:00
    Saturday 15:00
    Monday 18:00

Princess Hours is a drama thats starts with the interesting premise. What if modern Korea were a constitutional monarchy with a king? and offers two types of fun the romance arising between a noble prince and an ordinary girl, and the familiarity of all this happening in modern-day korea.

• Drama Series with persian dubing
    • Weekly Program

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sit amet nibh. Vivamus non arcu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam dapibus, tellus ac ornare aliquam, massa diam tristique urna, id faucibus lectus erat ut pede. Maecenas varius neque nec libero laoreet faucibus. Phasellus sodales, lectus sed vulputate rutrum, ipsum nulla lacinia magna, sed imperdiet ligula nisi eu ipsum. Donec nunc magna, posuere eget, aliquam in, vulputate in, lacus. Sed venenatis. Donec nec dolor vitae mauris dapibus ullamcorper. Etiam iaculis mollis tortor.

In erat. Pellentesque erat. Mauris vehicula vestibulum justo. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla pulvinar est. Integer urna. Pellentesque pulvinar dui a magna. Nulla facilisi. Proin imperdiet. Aliquam ornare, metus vitae gravida dignissim, nisi nisl ultricies felis, ac tristique enim pede eget elit. Integer non erat nec turpis sollicitudin malesuada. Vestibulum dapibus. Nulla facilisi. Nulla iaculis, leo sit amet mollis luctus, sapien eros consectetur dolor, eu faucibus elit nibh eu nibh. Maecenas lacus pede, lobortis non, rhoncus id, tristique a, mi. Cras auctor libero vitae sem vestibulum euismod. Nunc fermentum.

Mauris lobortis. Aliquam lacinia purus. Pellentesque magna. Mauris euismod metus nec tortor. Phasellus elementum, quam a euismod imperdiet, ligula felis faucibus enim, eu malesuada nunc felis sed turpis. Morbi convallis luctus tortor. Integer bibendum lacinia velit. Suspendisse mi lorem, porttitor ut, interdum et, lobortis a, lectus. Phasellus vitae est at massa luctus iaculis. In tincidunt.
    منبع: جم تی وی، تلویزیونی متفاوت از لندن
    ویرایش توسط I am LOST : 12-06-2009 در ساعت 07:07 PM

2. --

موضوع ها
    77
    سپاس
    56

123سپاس شده در 65 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

مدال های من

پیش فرض پاسخ : بحث و معرفی سریال جدید "روزگار شاهزاده" (پخش دوبله از GEM tv)

ویرایش : این خلاصه برای فصل دوم می باشد ولی عکس ها برای فصل اول! بزودی خلاصه تصحیح میشه!

خلاصه سریال:
    داستان این سریال درباره پسری بنام کیم هو هست که در سن 20 سالگی توی رستوران پدرخوندش به عنوان کسی که با موتور پیتزاها رو می رسونه کار می کنه. همه چیز بر وقف مراد کیم هو هست تا اینکه یک روز متوجه میشه عده ای در تعقیبش هستن و با آنها درگیر می شه. وقتی به هوش میاد پدرخوندش بهش میگه که شما دومین پسر عموی ملکه کشور هستید و بعد از ملکه تاج و تخت کشور کره به شما می رسه. بزودی کیم هو با نام جدید یونگ سون گونگ وارد قصر می شه و در اولین ورودش با ملکه مادر و ملکه اصلی ملاقات می کنه. ولی رفتارش بسیار ناشیانه هست. بعد از مدتی اون با مون سونگ گونگ رقیبش در گرفتن تاج و تخت کره و سی ریونگ دختر نخست وزیر و سونگ یی دختر خدمتکاری در قصر که دوست دوران دبستان یونگ سون گونگ بود آشنا می شه و ارتباطاتی که بین این 4 نفر شکل می گیره بسیار پیچیده و دوست داشتنی میشه ...

گونگ یا شاهزاده زمان یا روزگار شاهزاده، از جدیدترین و معروفترین سریال های کره ای می باشد كه طرفداران فوق العاده زیادی در كره دارد این سریال در زمان پخش از شبكه MBC در سال 2007 از پر بیننده ترین برنامه های كلیه شبكه های كره بود. بازی زیبا و هنرمندانه بازیگران این سریال به همراه ماجرای کمدی - عاشقانه ای كه دارد سریالی بسیار جذاب و دیدنی بوجود آورده است.

در این پست 1 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.
    ویرایش توسط I am LOST : 12-23-2009 در ساعت 09:46 PM

4. --

موضوع ها
    112
    سپاس
    3,142

4,973سپاس شده در 1,967 پست
    نوشته های وبلاگ
    15

مدال های من

اين سريال به وقايع زندگي شاهزاده اي در قرن 21 مي پردازد
    داستان شاهزاده ي 19 ساله اي است كه بايد ازدواج كند
    زمان پخش چهارشنبه ها ساعت 10
    خيلي خنده داره

ویرایش:علیرضا جان من وقتی پست دادم تازه پست توضیحات کاملت رو دیدم.... ببخشید!

6. --

موضوع ها
    77
    سپاس
    56

123سپاس شده در 65 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

مدال های من

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhyinthezone نمایش پست ها

ویرایش:علیرضا جان من وقتی پست دادم تازه پست توضیحات کاملت رو دیدم.... ببخشید!
    خواش میکنم نغمه جان.. چه حرفیه!

حالا نمی دونم قسمت اولش (شایدم دوم؟) رو از جم دیدی یا نه... ولی خیلی با حاله!!
    اولش که شاهزاده اومده در یک دبیرستان معمولی درس بخونه... و یه چند اتفاقی بین اون و هم دبیرستانی دختر ش
    (نمی دونم اسمشو همون که سویا نیست) میفته... که فکر کنم از اون عشق هاست.. که اولش با کلی دعوا شروع میشه!!
    بعد در یک حرکت ضربتی شاهزاده، دختره رو به همسری (البته فکر کنم صیغه.. مثل دوست یانگوم!) در میاره! (اجباریه!)
    که دختره تعجب میکنه و فکر میکنه که شاهزادده دوسش داره.. در صورتی که شاهزاده بش میگه..:

" من کسی رو که دوسش دارم رو توو قصر حبس نمی کنم!!" (بگیرم بزنمشا!!)

البته دختره هم به خاطر بدهی ها و وضع نامناسب مالی خانوادش مجبوره قبول کنه!!!...

ادامه.. داره!!
    (این جم هم چقدر تنبله ها!! خب مثه فارسی1 هرشب پخش میکردی دیگه! اه!)
    ویرایش توسط I am LOST : 11-27-2009 در ساعت 08:29 PM

8. --

موضوع ها
    77
    سپاس
    56

123سپاس شده در 65 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

مدال های من

اگه طرفدار این سریال با مزه و قشنگ هستید.. (اگرم نیستید مشکلی نداره.. خب میشید)..
    هفته ی آینده (یعنی همین 5شنبه) یک سورپرایز تووپ براتون دارم!!! باور کنید:11:

10. --

موضوع ها
    140
    سپاس
    4,483

6,339سپاس شده در 1,437 پست
    نوشته های وبلاگ
    3

مدال های من

می گم بچه ها این دختره همین یسویا تو جومونگ نیست؟
    خیلی شباهت داره

12. --

موضوع ها
    77
    سپاس
    56

123سپاس شده در 65 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

مدال های من

نقل قول نوشته اصلی توسط charley نمایش پست ها
    می گم بچه ها این دختره همین یسویا تو جومونگ نیست؟
    خیلی شباهت داره
    بله دوست عزیز.. سونگ جی هیو (یه سویا) در نقش مین هیورین توو این فیلم بازی کرده!!

14. --

موضوع ها
    77
    سپاس
    56

123سپاس شده در 65 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

مدال های من

اینم چندین تا عکس از شاهزاده زمان (1) برای آشنایی بیشتر شما با حال و احوال سریال!
    بر روی تصاویر کلیک کنید تا سایز واقعی و با کیفیت رو ببینی.. با مزه ست

---- ----

---- ----
    ویرایش توسط I am LOST : 12-01-2009 در ساعت 10:55 PM

16. --

موضوع ها
    1
    سپاس
    48

16سپاس شده در 7 پست

پیش فرض پاسخ : بحث عمومی سریال "روزگار شاهزاده" (پخش دوبله از GEM tv)

این جور که میگید باید قشنگ باشه ، لینک دانلود این سریال هست ؟ آخه من از اول ندیدم

18. --

موضوع ها
    77
    سپاس
    56

123سپاس شده در 65 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

مدال های من

پیش فرض پاسخ : بحث عمومی سریال "روزگار شاهزاده" (پخش دوبله از GEM tv)

نقل قول نوشته اصلی توسط M O H A M A D نمایش پست ها
    این جور که میگید باید قشنگ باشه ، لینک دانلود این سریال هست ؟ آخه من از اول ندیدم
    ایشالا.. تا فردا حتما" به سایت اضافه میشه! تازه شبکه جم فقط قسمت اول رو پخش کرده..
    که اون هم حتما" آنچه گذشت.. داره! فردا شب ساعت 8 از جم تی وی
    ویرایش توسط I am LOST : 12-31-2009 در ساعت 06:13 PM

20. --

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

موضوع های مشابه

1. پاسخ ها: 7
    آخرين نوشته: 10-07-2010, 06:30 PM

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)